panna młoda

5 kroków do olśniewającej ślubnej stylizacji

Jak wykreować stylizację ślubną, która olśni bliskich?

Przede wszystkim zadbaj o to, aby wszystkie elementy wyglądu pasowały do Twojego Typu Urody, dzięki czemu będą tworzyły spójną całość, która podkreśli Twoje atuty.

ślubna stylizacja

  • Pierwszym krokiem przy wyborze sukni jest analiza sylwetki. Zanim odwiedzisz salony sukien ślubnych, scharakteryzuj swój typ sylwetki. Dzięki znajomości proporcji oraz mocnych stron Twojej figury, możesz określić fason sukni oraz kształt dekoltu pasujący do Ciebie. Pamiętaj, nie kieruj się tym co jest akurat modne, tylko tym w czym dobrze wyglądasz!
  • Drugi najważniejszy etap, to analiza kolorystyczna Twojego typu urody i dopasowanie odcienia bieli, który z Tobą współgra. Prawda jest taka, że nie wszystkim kobietom pasuje czysta biel! Zanim zdecydujesz się na suknie, upewnij się w którym odcieniu bieli wyglądasz najlepiej! Przyporządkuj swoja urodę do jednego z pośród 12 typów urody i znajdź swój atrybut kolorystyczny.
  • Kolory cieni, pomadki czy różu, użyte w makijażu ślubnym powinny harmonizować z Twoim typem urody oraz z kolorem całej stylizacji ślubnej. Pamiętaj o tym poszukując makijażowych inspiracji!

ślubna stylizacja

  • Kreowanie wizerunku ślubnego, to również wybór fryzury dopasowanej do kształtu twarzy, rodzaju włosów oraz stylu sukni. Decydując się na konkretne uczesanie, upewnij się, że do Ciebie pasuje!
  • Odpowiednio dobrane dodatki takie jak biżuteria, wiązanka ślubna czy welon, powinny współgrać z typem urody oraz z całością stylizacji. Nie zapomnij o perfumach, dzięki którym wzmocnisz wykreowany wizerunek!

Świadomość swojego typu urody nie jest dobrem luksusowym, każda z kobiet ma prawo go znać, wiedzieć w czym dobrze wygląda i sprawić aby w dzień ślubu wyglądać jak milion dolarów!

Jeżeli brak Ci odpowiedniej wiedzy lub po prostu nie masz czasu, to skorzystaj z mojej pomocy.  Dzięki indywidualnej konsultacji pomogę Ci wykreować niepowtarzalny wizerunek szybko i wygodnie.

Jak myślisz, o co jeszcze warto zadbać, aby w dzień ślubu wyglądać i czuć się pięknie?