Blog

analiza kolorystyczna

Analiza Kolorystyczna Typu Urody

Czym jest analiza kolorystyczna typu urody?

Poprzez analizę kolorystyczną określamy naturalny kolor skóry, włosów oraz oczu, na tej podstawie ustalone zostają kolory bazowe i uzupełniające. Analiza kolorystyczna ma ułatwić życie, eliminując dokonywanie złych wyborów przy zakupie ubrań, kosmetyków do makijażu, koloryzacji włosów, a nawet biżuterii i dodatków. Znajomość własnego typu urody nie jest dobrem luksusowym, każdy ma prawo nauczyć się kolorów, w których wygląda korzystnie, bo taka wiedza procentuje!

analiza kolorystyczna

analiza kolorystyczna

analiza kolorystyczna

analiza kolorystyczna

Jakie korzyści płyną z analizy kolorystycznej?

  • Świadomość swoich kolorów, która zapewnia doskonałe samopoczucie.
  • Łatwy dobór garderoby, ograniczenie jej ilości dzięki kombinacji kolorów.
  • Unikanie błędnych, frustrujących zakupów, a więc oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Unikanie błędnych eksperymentów przy doborze koloru włosów, makijażu, biżuterii i dodatków.
  • Pewność siebie, podkreślanie własnych atutów.

analiza kolorystyczna

analiza kolorystyczna

analiza kolorystyczna

analiza kolorystyczna

 

Jak wygląda analiza kolorystyczna online?

Pierwszym krokiem jest krótki wywiad lub wypełnienie ankiety. Na tym etapie zbieram potrzebne informacje dotyczące upodobań kolorystycznych klientki. W drugiej kolejności proszę o przesłanie zdjęć twarzy, wykonanych bez makijażu, w świetle dziennym, na neutralnym tle.  Na podstawienie przesłanych fotografii analizuję typ urody. Na zakończenie klientka otrzymuję LookBook zawierający opis typu urody, propozycję kolorów bazowych i uzupełniających oraz przykładowe stylizacje z wykorzystaniem podanych kolorów. Największą korzyścią z analizy kolorystycznej online jest oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, aby dowiedzieć się jaki jest Twój typ urody, dodatkowo taka usługa jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż spotkanie twarzą w twarz. Decydując się na analizę kolorystyczną online zyskujesz praktyczna wiedzę szybko i wygodnie!

W tym artykule przeczytasz o tym, jak analiza kolorystyczna wpłyneła na mój styl.

analiza kolorystyczna lookbook

analiza kolorystyczna lookbook

analiza kolorystyczna lookbook

Jeżeli potrzebujesz więcej porad w kwestii stylu to dołącz do mojej grypy dla kobiet.

stylowo badz soba

 

 

Od 2012 roku pomagam kobietom w świadomym kreowaniu swojego stylu. Teraz swoją ofertę rozszerzyłam o wygodną i dostępną dla każdego usługę doradztwa wizerunku online skierowaną do kobiet, które cenią sobie swój czas i wygodę. Ponadto stworzyłam ofertę kursów online, w które włożyłam całe swoje serce, wiedzę i doświadczenie po to, aby każda z kursantek mogła samodzielnie wykreować swój wizerunek w sposób profesjonalny.