DLA KOGO KONSULTACJE ONLINE?

Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie komfort, są zapracowane i nie mają czasu lub odpowiedniej wiedzy. Decydując się na konsultacje online, nie zmarnujesz czasu zastanawiając się, w czym będziesz wyglądać dobrze oraz odpowiednio do sytuacji. Twój stylista zrobi to za Ciebie!

KTO MOŻE ZYSKAĆ Z MOJEJ POMOCY?

Managerki, którym zależy aby wykreować profesjonalny wizerunek, kobiety występujące publicznie, które wiedzą, że ich wygląd świadczy o ich renomie, osoby zapracowane, które chcą wyglądać dobrze w każdej sytuacji oraz wszystkie te kobiety, którym zależy na tym, by wygląd otwierał drogę do dalszego rozwoju.

JAKICH REZULTATÓW MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

Stworzenie spójnego wizerunku, w którym czujesz się pewniejsza siebie oraz piękniejsza każdego dnia. Cudownych chwil, kiedy z uśmiechem stajesz przed szafą, bo wiesz co masz na siebie założyć. Wpatrzonych oczu pełnych podziwu i uznania dla Twojego niepowtarzalnego stylu.

Czym jest sztuka kreowania stylu?

Jest połączeniem elementów wyglądu, które współgrają z typem urody, z potrzebami i osobowością człowieka. Dopiero połączenie tych elementów w jedną całość, tworzy niepowtarzalny styl. Świadomość swojego typu urody nie jest dobrem luksusowym, każda z kobiet ma prawo go znać i wiedzieć w czym dobrze wygląda.

FASONY UBRAŃ

Pierwszym krokiem będzie analiza twojej sylwetki, jej proporcji i właściwości, a następnie określenie pasujących do Ciebie rodzajów strojów. Dzięki naszej współpracy uzyskasz wiedzę na temat tego, jak z kilku sztuk ubrań stworzyć imponujące stylizacje dzienne i wieczorowe.

KOLORY

Dzięki znajomości swojego typu kolorystycznego będziesz świadoma kolorów, które harmonizują z twoją urodą. Łatwiej dobierzesz garderobę, oszczędzisz czas unikając frustrujących zakupów i eksperymentów przy doborze koloru włosów, makijażu, biżuterii i dodatków.

MAKIJAŻ

Dowiesz się jak działa kolor, jego intensywność na twoją tęczówkę i wielkość twojego oka, jak wydobyć kości policzkowe albo wyszczuplić twarz, nauczysz się prostych technik i trików makjażowych, by stworzyć niepowtarzalny i modny makijaż na każdą okazję.

PERFUMY

Komunikat pochodzący z kompozycji zapachowej, którą nosimy na sobie ma ogromne znaczenie w autoprezentacji. Świadomość tych komunikatów otwiera Ci drogę do kreowania spójnego wizerunku w zależności od sytuacji.

FRYZURA

Kreowanie wizerunku to również wybór odpowiedniej fryzury pasującej do kształtu twarzy, rodzaju włosów oraz stylu. Po każdej konsultacji klientka otrzymuje prezentację w której znajdzie praktyczne porady dotyczące koloryzacji, uczesania czy stylizacji fryzury.

DODATKI

Odpowiednio dobrane buty, biżuteria czy torebka mogą przeobrazić prostą stylizację w niezwykłą kreację. Co ważne, powinny one współgrać z naszym typem urody, określonym stylem oraz powinny być dobrane odpowiednio do okoliczności.

Katarzyna Pińkowska doradca wizerunku

STYLOWY WYGLĄD NA SZÓSTKĘ

1 Dopasuj ofertę do swoich potrzeb. 2 Zapłać za usługę w moim sklepie internetowym. 3 Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby doprecyzować szczegóły. 4 Wypełnij online szczegółową ankietę. 5 Odbierz swój Lookbook w formie pdf. 6 Zastosuj moje wskazówki i ciesz się stylowym wyglądem każdego dnia!
konsultacje online pakiet basic

PAKIET BASIC

Jest to podstawowy pakiet, który zawiera: opis sylwetki wraz z informacją dotyczącą fasonów ubrań, które najlepiej wyeksponują Twoje atuty; opis typu kolorystycznego z przykładami barw i ich odcieni, które pasują do Twojego typu urody. A to wszystko w postaci Lookbooka w formie pdf zawierającego praktyczne porady, liczne zdjęcia i przykładową bazę ubraniową na 30 dni.

konsultacje online pakiet premium

PAKIET PREMIUM

Pakiet Premium poza informacjami zawartymi w pakiecie basic, został wzbogacony o przykłady dodatków takich jak biżuteria, torebki, obuwie, które dopełniają Twoje stylizacje. Dodatkowo Pakiet Premium został powiększony o przegląd szafy online, dzięki czemu, w Twojej garderobie znajdą się tylko te ubrania, z których będziesz mogla tworzyć stylizację podkreślące atuty Twojej urody.

konsultacje online pakiet elite

PAKIET ELITE

To rozwiązanie posiada wszystko co jest potrzebne do stworzenia stylowego wyglądu! Pakietu premium rozszerzono o propozycje fryzury uwzględniającej Twój kształt twarzy i rodzaj włosów oraz o praktyczne porady dotyczące makijażu dziennego i wieczorowego. Pakiet Elite stworzono z myslą o kobietach, które potrzebują wsparcia również w kwestii wizażu.

DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH POTRZEB

Moja oferta jest bardzo bogata, lecz zindywidualizowana – sama decydujesz na czym najbardziej Ci zależy i jaki efekt chcesz uzyskać. Możesz wybrać jeden z pośród dostępnych pakietów lub wykreować zestaw rozwiązań, dzięki któremu osiągniesz wymarzony rezultat.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zadzwoń lub napisz do mnie jeśli masz pytania dotyczące mojej oferty lub jeśli poszukujesz rozwiązań przygotowanych indywidualnie dla Twoich potrzeb.