O mnie

Moja droga do stylu

Ubrania nie zawsze były moją pasją. Patrząc z perspektywy lat, muszę przyznać, że mój wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Nie tylko “krzywdziłam się” nieodpowiednio dobranymi fasonami, ale również kolorami. Ważniejsze jednak było to, że w moim dawnym stylu brakowało spójności – kupowałam to, co akurat było modne lub po prostu było w sklepie. Mimo tego, że moja szafa pękała w szwach, nie miałam co na siebie włożyć, a każde większe wyjście z domu okupione było zmarnowanym czasem zastanawiania się, w czym będę wyglądać dobrze oraz odpowiednio do sytuacji.

Dziś już wiem, że ilość ubrań nie jest gwarancją dobrego stylu. Najważniejsza jest świadomość swojego typu urody oraz wiedza na temat fasonów ubrań i dodatków, dzięki którym wyeksponujemy nasze atuty i podkreślimy swoją wyjątkowość. Poprzez konsultacje i kursy online, moim doświadczeniem i wiedzą, chce się dzielić z innymi kobietami, które chcą odnaleźć swój styl by czuć się pięknie i pewnie siebie za każdym razem kiedy wychodzą z domu.

O pracy

Moje doświadczenie

TRENER 0
STYLISTA 0
KOLORYSTA 0
MAKIJAŻYSTA 0
STYLISTA FRYZUR 0
EKSPERT ZAPACHOWY 0
Katarzyna Pińkowska

Edukacja

  • Jestem absolwentką studiów kulturoznawczych Krakowskiej Akademii oraz pedagogicznych Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi ze specjalizacją doradztwo zawodowe i personalne.
  • Ukończyłam studia podyplomowe Trener i Coach – partner w rozwoju w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.
  • Zdobyłam dyplom projektantka ubioru w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.
  • Ukończyłam kurs wizażu w Europejskiej Szkole stylizacji Select w Warszawie oraz kurs fryzjerski w Akademii Zdrowia.
  • Uczestniczyłam w warsztatach z zakresu Nowoczesnej Analizy Kolorystycznej wg 12 Typów Urody w Idea Styl.

 Wciąż się rozwijam, biorąc udział w spotkaniach branżowych, webinarach, czytając fachową literaturę oraz modowe blogi. Z zamiłowania do ekologii i minimalisteczgo trybu życia, poszerzam swoją widzę w zakresie Slow Fashion oraz Zero Waste w ubiorze. Ponadto interesuję się naturalną pielęgnacją ciała oraz jogą twarzy.

Kariera

  • W 2012 r. świadczę usługi z zakresu makijażu oraz indywidualnych konsultacji w obszarze kreowania stylu.
  • Od 2013 r. prowadzę szkolenia dla takich instytucji jak: Beauty Art Instytut, Bajla w Krakowie, Atut Lider Kształcenia, Lingua Centrum Edukacji, Solid Consulting, Innovo, Szkoła Policealna Eureka, Zespół Szkół licealnych i Technicznych w Jarosławiu.
  • Ponadto swoje doświadczenie trenerskie zdobywałam pracując na stanowisku regionalnego eksperta do spraw zapachów w perfumeriach Douglas oraz jako regionalny trener w Golden Rose, zajmując się rozwojem kompetencji interpersonalnych, handlowych i menedżerskich. 

Obecnie chcę rozwijać swoją firmę w zakresie warsztatów stacjonarnych dla kobiet w duchu Slow Fashion oraz szkoleń online. Tematy w których czuje się ekspertem to: kreowanie wizerunku, wizaż i stylizacja, nowoczesna analiza kolorystyczna, szkolenia olfaktoryczne, standardy obsługi klienta w branży beauty.