stylowy wygląd

Kiedy potrzebna jest pomoc doradcy wizerunku?

Jeśli  za każdym razem, gdy wychodzisz z domu rodzą się w Twojej głowie wątpliwości, co do Twojego wyglądu, jeśli spędzasz w sklepie długie godziny, zastanawiając się, czy kolor lub fason trzymanego w ręce ubrania jest dla Ciebie, nie wiesz jak podkreślić swoje zalety i ukryć niedoskonałości, nie masz własnego stylu, to jestem odpowiednią osobą, która pomoże Ci rozwiać te wątpliwości.  Nazywam się Katarzyna Pińkowska, jako doradca ds. wizerunku pomagam kobietom w kreowaniu ich własnego stylu. Moja oferta jest bardzo bogata, lecz zindywidualizowana – dla każdej Klientki przygotowuję zestaw celowo dobranych rozwiązań.

Dlaczego warto nawiązać ze mną współpracę?

Pomogę Ci wydobyć z Ciebie najdoskonalszy obraz siebie, który spełni Twoje oczekiwania. Uzyskasz praktyczną wiedzę potrzebną do świadomego budowania stylowego wyglądu. Dotyczy to określenia właściwego dla Ciebie fasonu ubrań, kolorów, dodatków oraz perfum. Dowiesz się jaki makijaż podkreśli twoją urodę i jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy oraz sylwetki. Będziesz umiała dobierać stylizację stosownej do okazji. Wiedza ta pozwoli uniknąć Ci wpadek podczas zakupów, zaoszczędza czas i pieniądze, a w rezultacie wpływa na pozytywny odbiór zewnętrzny, lepsze samopoczucie i pewność siebie!

Dlaczego moja oferta jest wyjątkowa?

W procesie budowania wizerunku korzystam z różnorodnego doświadczenia jakie zdobyłam podczas pracy na stanowisku: wizażysty, stylisty ubioru i fryzur oraz eksperta zapachowego. Dzięki połączeniu tak wielu aspektów wyglądu, kreuję profesjonalny oraz kompleksowy wizerunek, który jest spójny z osobowością i potrzebami klienta.

Od kilku lat prowadzę warsztaty dotyczące budowania wizerunku oraz udzielam konsultacji w zakresie tworzenia stylu dla klientów indywidualnych. Teraz swoją ofertę rozszerzyłam o wygodną i dostępną dla każdego usługę doradztwa wizerunku online skierowaną do kobiet, które cenią sobie swój czas i wygodę. Ponadto stworzyłam ofertę kursów online, w które włożyłam całe swoje serce, wiedzę i doświadczenie, po to aby każdy z kursantów mógł samodzielnie wykreować wizerunek w sposób profesjonalny.

Od 2012 roku pomagam kobietom w świadomym kreowaniu swojego stylu. Teraz swoją ofertę rozszerzyłam o wygodną i dostępną dla każdego usługę doradztwa wizerunku online skierowaną do kobiet, które cenią sobie swój czas i wygodę. Ponadto stworzyłam ofertę kursów online, w które włożyłam całe swoje serce, wiedzę i doświadczenie po to, aby każda z kursantek mogła samodzielnie wykreować swój wizerunek w sposób profesjonalny.