warsztaty autoprezentacji dla kobiet

Weź udział w warsztatach autoprezentacji dla kobiet i kreuj swój wizerunek w sposób świadomy!

Czy wiesz, że autoprezentacja jest nieodzownym elementem naszych codziennych kontaktów zawodowych i prywatnych? Nasze życiowe sukcesy zależą w dużej mierze od tego, jak jesteśmy postrzegani i oceniani przez innych ludzi. Głównym celem autoprezentacji jest spowodowanie, aby inni postrzegali nas pozytywnie — jako osoby inteligentne, kompetentne, sympatyczne, wiarygodne czy godne zaufania. A to pozwala nam uzyskać to, czego pragniemy, np. zdobyć wymarzoną pracę, zyskać uznanie szefa lub przychylność współpracowników.

Kto zyska z udziału w warsztatach?

Osoby uczące się

Studiujesz lub uczysz się i powoli zaczynasz rozglądać się za pracą? Udział w warsztatach będzie doskonałym przygotowaniem do twoich pierwszych rozmów kwalifikacyjnych.

Kobiety bezrobotne

Masz problemy ze znalezieniem pracy? Techniki z zakresu autoprezentacji umożliwią Ci zdobycie dodatkowych kwalifikacji zawodowych.

Młode mamy

Miałaś dłuższą przerwę i myślisz o powrocie do pracy? Weź udział w szkoleniu i poczuj się pewniejsza siebie w kontaktach zawodowych i prywatnych.

Kobiety 50+

Jesteś w grupie kobiet, które mają problem z odnalezieniem się na rynku pracy? Zdobądź nowe kwalifikacje by zwiększyć swoje szanse na otrzymanie wymarzonego stanowiska.

Teraz możesz wziąć udział w warsztatach autoprezentacji i otrzymać refundację kosztów szkolenia!

Przy współpracy z firmą INFORNET.EU w której jestem szkoleniowcem, organizuję szkolenia refundowane ze środków unijnych. Pomagam w przygotowaniu dokumentacji oraz wspieram w całym procesie starania się o dofinansowanie. Następnie, ustalam dogodny termin szkolenia, który jest uwarunkowany okresem czasu przeznaczonym na weryfikację dokumentów, wyznaczonym przez operatora oraz dostępnymi, wolnymi terminami.

Obecnie organizuję cykl warsztatów z zakresu autoprezentacji i świadomego kreowania profesjonalnego wizerunku dla kobiet z województwa podkarpackiego. W najbliższej przyszłości planuję zorganizować takie szkolenia w województwie małopolskim i śląskim, w których również można skorzystać z refundacji, jednakże na innych zasadach.

warsztaty autoprezntacji dla kobiet

Kto może skorzystać z refundacji ze środków unijnych?

Kobieta, która ukończyła 18 lat i jest zainteresowana zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, mająca miejsce zamieszkania, zatrudnienia lub pobierania nauki na terenie „subregionu tarnobrzeskiego”, lub spoza „subregionu tarnobrzeskiego”, o ile realizuje ona wybrany do dofinansowania kurs na terenie objętym projektem oraz zamieszkuje, pracuje lub pobiera naukę na terenie województwa podkarpackiego, z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, która złożyła w wyznaczonym terminie poprawnie wypełnione dokumenty rekrutacyjne.

W skład subregionu tarnobrzeskiego wchodzą powiaty: tarnobrzeski, stalowowolski, mielecki, niżański, kolbuszowski.

Projekt skierowany jest w szczególności do osób w wieku 50+ i/lub o niskich kwalifikacjach oraz osób z niepełnosprawnościami.

 Nabór wniosków do projektu rozpocznie się 08.04.2019r.

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach autoprezentacji dla kobiet to zapisz się na listę osób oczekujących na kurs.

Dlaczego warto wziąść udział w warsztatach?

Dzięki warsztatom wykreujesz swój wizerunek w sposób profesjonalny. Umiejętnie podkreślisz wszystkie swoje atuty i stworzysz całość spójną z Twoim typem urody oraz z Twoimi potrzebami.

Dzięki poznanym technikom z zakresu autoprezentacji będziesz postrzegana jako osoba bardziej profesjonalna, kompetentna, sympatyczna, wiarygodna oraz godna zaufania.

Stworzysz profesjonalny wizerunek co w rezultacie wpłynie na pozytywny odbiór zewnętrzny, lepsze samopoczucie i pewność siebie w kontaktach zawodowych i prywatnych.

A PONADTO OTRZYMASZ CERTYFIKAT OD FIRMY INFORNET.EU

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat, potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności z zakresu ``Budowania profesjonalnego wizerunku, czyli jak zaistnieć na rynku pracy``.

Nazywam się Katarzyna Pińkowska

od kilku lat pomagam kobietom świadomie kreować ich wizerunek

Z chęci dzielenia się swoją wiedzą, stworzyłam autorski program warsztatów z zakresu autoprezentacji dla kobiet, które potrzebują wsparcia w procesie tworzenia profesjonalnego wizerunku. Podczas swoich szkoleń stawiam przede wszystkim na zajęcia praktyczne. Zależy mi na tym, by moje warsztaty były nie tylko interesującym spotkaniem i wspaniałą zabawą, ale również wspólnym zdobywaniem wiedzy i doświadczenia.
Katarzyna Pińkowska
Chce wziąć udział w warsztatach autoprezentacji dla kobiet.

Najczęściej zadawane pytania

Nabór wniosków do projektu rozpocznie się 08.04.19. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego najlepiej zapisz się już dziś!

Po zebraniu grupy będziemy na bieżąco informować o terminie warsztatów, które będą się odbywać od kwietnia w trybie dziennym oraz weekendowym.

Warsztaty będą zorganizowane w małych grupach 10 osobowych, na sali szkoleniowej w miastach należących do subregionu tarnobrzeskiego.

Szkolenie potrwa dwa dni po osiem godzin. Po zapisaniu się na listę otrzymasz szczegółowy program warsztatów na maila.

Aby przystąpić do projektu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po zapisaniu się na listę wszystkie informację otrzymasz ode mnie na maila.

Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności to masz większe szanse na uzyskanie refundacji kosztów szkolenia.

Projekt skierowany jest w szczególności do osób w wieku 50+ i/lub o niskich kwalifikacjach oraz osób z niepełnosprawnościami.

Wszystkie zainteresowane osoby oraz te, które nie zakwalifikują się do projektu, będą mogły wziąć udział w warsztatach odpłatnie.

Każdy z nas dokonuje autoprezentacji w kontaktach zawodowych i prywatnych, ale tylko od Ciebie zależy czy będą to działania świadome czy przypadkowe.

Opinie o mnie

Na szkoleniach prowadzonych przez Kasie panuje super atmosfera � bardzo dużo się nauczyłyśmy � było super już tęsknimy ! �

Patrycja Sopata

Najlepsze szkolenia tylko z Kasią� jest osobą bardzo sympatyczną, miłą, wyrozumiałą oraz otwarta dla każdego. Było naprawdę warto spędzić z nią czas w którym wiele nas nauczyła. Dziękujemy Kasiu! Było super ���

Angelina Broda

Do Kaśki trafiłam przez przypadek. :)Zaczęło się od makijażu okolicznościowego a teraz Kasia pomogła mi w mojej stylizacji ślubnej. Cóż mogę powiedzieć dzięki Kasa jesteś wielka. <3Dziewczyny jeśli macie problem i nie jesteście pewne co do tego w czym chcecie wystąpić na własnym ślubie i jakie dodatki chcecie mieć idealnym rozwiązaniem jest Kaśka i jej pomysły. Kasia idealnie dobrała dla mnie fason sukni ślubnej czuję i wyglądam w niej świetnie pomimo moich mankamentów w figurze. Kaśka jest profesjonalistka i gwarantuje, że jej konsultacje dużo Wam podpowiedzą i ułatwia podjęcie ważnych decyzji. Polecam gorąco!!!! <3

Justyna Ziemba

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Katarzyną , która podchodzi do swej pracy bardzo profesjonalnie , słucha klientów , próbuje zrozumieć ich otoczenie pracę oraz to w czym czują się najlepiej , za pomocą szczegółowego wywiadu . Pomijając fakt , że szybko odpowiada na pytania ma ogromną wiedzę w zakresie stylizacji i znajomości zapachów , co sprawia , że można się dużo nauczyć by rozwijać samego siebie . Polecam współpracę , każdej niezdecydowanej osobie

Hubert Wilczyński

Wiedza Katarzyny dotycząca zapachów jest imponująca, Panie pracujące w drogeriach nawet tych "z wyższej półki" do pięt jej nie dorastają�

Dagmara Wisniowska-Rega

Z makijażu wykonanego przez Katarzynę byłam ogromnie zadowolona. Czułam się w nim inaczej i swobodnie jednocześnie. Mam do niej zaufanie również jako do specjalisty od wizerunku i trenera. Z przyjemnością pojawię się na jej warsztatach. Polecam każdemu!

Anna Moszko

Ubiór jest kluczowym aspektem świadomego budowania swojego wizerunku, Katarzyna jest expertem w tej dziedzinie. Nie ryzykuj, skorzystaj z Jej usług i ciesz się poważaniem wśród osób na których Ci zależy!!!

Damian Rogala

Katarzyna, to profesjonalistka posiadająca świetne wyczucie stylu i potrzeb swoich klientów. Oprócz tego, że wie co jest trendy, to również genialnie odnajduje się w klasyce. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym czy jest sens przeglądu szafy, analizy kolorystycznej (tu należy podkreślić, że znikają bezpowrotnie sytuacje, w których nowa bluzka nie pasuje do żadnej posiadanej w szafie spódnicy 🙂 zakupów z Katarzyną, to od razu mówię że warto! Polecam wszystkim z czystym sumieniem, Kasia odmieni każdą garderobę na wielki plus!

Katarzyna Mokrzysz

Pani Kasia jest prawdziwą profesjonalistką. Wykonana przez nią analiza kolorystyczna okazała się osobistym poradnikiem, który pomoże ubierać się odpowiednio do mojego typu urody. Wiele wskazówek, inspiracji i przykładów stylizacji. Analiza jest dokonywana indywidualnie do każdej z klientek, dzięki czemu każda z nas może poczuć się wyjątkowo 🙂

Martyna Mejewicz