Termin i miejsce do uzgodnienia

WARSZTATY STYLU

Jeśli chcesz zbudować profesjonalny wizerunek w oparciu o swoje najmocniejsze strony, stworzyć stylowy wygląd spójny z własną osobowością i własnymi oczekiwaniami, nabyć umiejętność świadomego wywierania wpływu swoim wyglądem, to warsztaty stylu są dla Ciebie!

Termin i miejsce do uzgodnienia

WARSZTATY MAKIJAŻOWE

Każdorazowo poziom warsztatów dopasowany jest do indywidualnych umiejętności uczestniczek. Mogą to być spotkania zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem oraz jak i dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Termin miejsce do uzgodnienia

NOWOCZESNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Program kursu został przygotowany dla osób, które chcą rozszerzyć swoją ofertę dla klientów w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, sklepach odzieżowych oraz tych wszystkich, którzy w profesjonalny sposób zajmują się kreowaniem wizerunku w swojej pracy.

WARSZTATY STACJONARNE

Jeśli lubisz uczyć się od innych, a interakcja z kobietami inspiruje i motywuje Cię do działania, wybierz warsztaty stacjonarne, które organizuję cyklicznie w różnych miastach w Polsce.
Warsztaty projektowane są w oparciu o indywidualne potrzeby uczestniczek. Zajęcia łączą teorię z praktyką, by nasze spotkanie było nie tylko interesującą wycieczką i wspaniałą zabawą, ale również wspólnym zdobywaniem wiedzy i doświadczenia.

20

TEORIA

80

PAKTYKA

CHCESZ NAWIĄZAĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ?

  • Jeśli chcesz przeprowadzić warsztaty u siebie w mieście lub w firmie albo masz ciekawy pomysł dotyczący naszej współpracy, napisz do mnie. Jestem otwarta na ciekawe propozycje.
  • Tematy w których czuje się ekspertem to: kreowanie wizerunku, wizaż i stylizacja, nowoczesna analiza kolorystyczna, szkolenia olfaktoryczne, standardy obsługi klienta w branży beauty.